Vabilo na 4. teden zveze EUTOPIA; med 22. in 26. novembrom 2021

Vabljeni na že četrti teden zveze EUTOPIA, ki bo v hibridni obliki potekal med 22. in 26. novembrom 2021. Tokrat ga organizira Univerza Pompeu Fabra v Barceloni in prek spleta. Osrednja tema je dobrobit planeta.

Poleg srečanj, na katerih bodo članice in člani zveze gradili prihodnost in strategijo EUTOPIE, bodo potekali še številni drugi dogodki, zanimivi za širšo javnost. Teden bo poln delavnic in seminarjev, pomembnih za študentke in študente, raziskovalke in raziskovalce ter sodelavke in sodelavce univerz (v in zunaj zveze EUTOPIA). Dogodki bodo odlična priložnost za mreženje, organizatorji pa niso pozabili niti na sprostitev in zabavo.

Obsežen program na temo dobrobiti planeta bo udeleženkam in udeležencem nudil razpravo o prihodnosti visokega šolstva in opolnomočenju evropskih državljank in državljanov. Teden bo osredotočen na prihodnost; ne samo univerz, ampak tudi človeštva.

Več informacij glede registracije in podroben program najdete TUKAJ. Udeležba na dogodkih je brezplačna.