Vabilo na delavnico Etika v raziskovanju, Jennifer Tarr, 15. maj 2019, prijave do 13.5.2019

Ekonomska fakulteta Univerze v Ljubljani vas vabi na delavnico na temo etike v raziskovanju. V sredo, 15. maja 2019 ob 14:00 bo Jennifer Tarr, predavateljica na Oddelku za metodologijo na London School of Economics and Political Science, izvedla delavnico z naslovom Ethics in Research with Human Subjects.

Delavnica je brez kotizacije, potekala bo v angleškem jeziku, prevod v slovenščino ne bo zagotovljen.

Prijava na dogodek je obvezna. Prijavite se lahko na raziskave.ef.uni-lj.si/ResearchEthics do ponedeljka, 13. maja 2019.

Več informacij najdete v vabilu: Research Ethics_Invitation (2)  (v angleškem jeziku).