Vabilo na delavnico MSCA Izmenjave osebja, 4. decembra 2023

Direktorat za znanost in inovacije Ministrstva za visoko šolstvo, znanost in inovacije vas vljudno vabi na delavnico za pripravo predlogov projektov razpisa Marie Skłodowska-Curie Izmenjave osebja, ki bo potekala v ponedeljek, 4. decembra 2023, med 8. in 14. uro, na Ministrstvu za visoko šolstvo, znanost in inovacije (Kotnikova 38 Ljubljana, sejna soba 503-504).

Razpis MSCA Izmenjave osebja je edini evropski projekt, ki omogoča vsem raziskovalkam in raziskovalcem, kot tudi drugemu osebju, mednarodno izmenjavo od enega meseca do enega leta.

Dogodek je primarno namenjen raziskovalcem in raziskovalkam, saj bodo na njem izvedeli, kako čimbolj učinkovito pripraviti projektne predloge razpisa »Marie Skłodowska-Curie Actions Izmenjave osebja«. Predstavili vam bomo, kako napisati predlog projekta, da bo ta zadostil evalvacijskim kriterijem in si tako povečati možnost uspešne prijave na omenjeni razpis.

Na dogodku bo sodeloval vodja Sektorja za projektni management, Evropska izvajalska agencija za raziskave, MSCA Ukrepi in podpora strokovnjakom pri MSCA Izmenjavah osebja. Poleg njega bodo s svojimi predstavitvami nastopili tudi nacionalni predstavnik in kontaktna točka za Obzorje Evropa MSCA ter uspešni prijavitelji in prijaviteljice s preteklih razpisov. Dogodek bo potekal v angleškem jeziku.

Program delavnice: Program_SI Programme_EN

Dodatne informacije so vam na voljo na spletni strani Direktorata za znanost in inovacije.

Število mest na delavnici bo omejeno na 20 udeležencev, zato je obvezna prijava preko spletne prijavnice.