Vabilo na delavnico_Učinkovita vizualna komunikacija pri pripravi projektne prijave_30.5.2019/ Invitation to the workshop_Effective Visual Communication in Science_30.5.2019

Univerzitetna služba za raziskovalno dejavnost vabi k udeležbi na delavnici Učinkovita vizualna komunikacija pri pripravi projektne prijave, v izvedbi dr. Jerneja Zupanca (Seyens Ltd). Delavnica je namenjena raziskovalkam in raziskovalcem Univerze v Ljubljani, kjer je tema delavnice izdelava grafičnega povzetka vaše raziskovalne ideje.

Dogodek bo potekal v torek 11.6.2019, s pričetkom ob 12.00 uri v Sobi rektorjev Univerze v Ljubljani.

Več o dogodku: Program.

Vse zainteresirane prosimo, da se zaradi omejitve števila udeležencev prijavijo preko spletnega obrazca.