Vabilo na posvet v okviru projekta INOVUP – 7. 2. 2019 na UP FTŠ Turistici

Bliža se posvet z naslovom Inovativne in prožne oblike učenja in poučevanja – izzivi in priložnosti, ki ga Univerza na Primorskem organizira v okviru projekta  Inovativno učenje in poučevanje za kakovostne kariere diplomantov in odlično visoko šolstvo (INOVUP);

Posvet bo potekal v četrtek, 7. februarja 2019 v prostorih UP Fakultete za turistične študije – Turistice, Obala 11a, Portorož.

Vabilo s programom: Vabilo posvet INOVUP 7.2.2019

Prijave na posvet so možne do ponedeljka, 4. februarja 2019 na spletni povezavi https://www.um.si/kakovost/usposabljanje-zaposlenih/Strani/usposabljanje2.aspx?dogodekID=181. Število prijav je omejeno. Kotizacije ni.

Za dodatne informacije se lahko obrnete na mag. Alenko Andrejašič, e-naslov: alenka.andrejasic@upr.si; tel.: 05 663 12 63.

Vljudno vabljeni k prijavi!