Vabilo na predstavitev finalistov in razglasitev zmagovalcev natečaja Rektorjeva nagrada za naj inovacijo Univerze v Ljubljani 2018

Univerza v Ljubljani vabi na predstavitev finalistov in razglasitev zmagovalcev natečaja Rektorjeva nagrada za naj inovacijo Univerze v Ljubljani 2018ki bo v sredo, 25. aprila 2018 ob 17. uri, v Zbornični dvorani Univerze v Ljubljani.

Inovacije bo predstavilo osem finalistov, najboljše tri bodo prejele denarno nagrado iz Rektorjevega sklada v skupni vrednosti 6000 evrov ter pomoč pri komercializaciji inovacije.

Udeležbo na dogodku sporočite do ponedeljka, 23. aprila 2018, na e-naslov polona.movrin@uni-lj.si.