Vabilo na spletni seminar: Izkušnje in dobre prakse s prijavami projektov Obzorje 2020 in Obzorje Evropa – 5. 12. 2023

Univerzitetna služba za raziskovalno dejavnost UL vabi na spletni seminar: “Izkušnje in dobre prakse s prijavami projektov Obzorje 2020 in Obzorje Evropa”,   5. 12. 2023

Seminar bo potekal v torek, 5.12.2023,  13.00 – 15.00

Program dogodka: Dobre prakse koordinatorjev_Vabilo_Program

Predstavitve bodo v slovenskem jeziku.

Predstavitelji so so koordinatorji projektov Obzorja 2020 in Obzorja Evropa iz UL, UMB, IJS, ZRS Koper.

Izkušnje in dobre prakse s prijavami raziskovalnih projektov na centralizirane evropske programe bodo predstavili koordinatorji iz Univerze v Ljubljani, Univerze v Mariboru, Instituta Jožef Stefan in ZRS Koper. Dogodek je organiziran v okviru projekta KRPAN – Krepitev Raziskovalne Podpore in Aktivnosti za Napredek na evropskih raziskovalnih projektih, ki ga sofinancirata Republika Slovenija, Ministrstvo za visoko šolstvo, znanost in inovacije ter Evropska unija – NextGenerationEU.

Prijava na Webinar Registration – Zoom