Vabilo na spletni seminar ZNANOST IN SODOBNI MEDIJI; 22. marca 2021 ob 13. uri, preko ZOOM

Spoštovani,

Univerzitetna služba za raziskovalno dejavnost vas 22. marca 2021 ob 13. uri vabi na spletni seminar Znanost in sodobni mediji. Seminar bo udeležence seznanil z razlikami v zakonitostih delovanja tradicionalnih in novih medijev, s praktičnimi vidiki komuniciranja na sodobnih medijskih platformah ter poljudnoznanstvenimi medijskimi projekti in priložnostmi za sodelovanje v Sloveniji. Pridobljene veščine vam bodo koristile pri komuniciranju rezultatov vašega raziskovalnega dela tako strokovni kot splošni javnosti.

Seminar bo izvedela mag. Nataša Briški, novinarka in magistrica politologije, soustanoviteljica in direktorica Zavoda Metina lista, ki deluje tudi kot svetovalka za strateško komuniciranje in upravljanje z družbenimi omrežji ter novimi medijskimi platformami. Usposabljanje bo potekalo v slovenskem jeziku in je namenjeno raziskovalcem in raziskovalkam ter pedagogom in pedagoginjam Univerze v Ljubljani. Dogodek bo potekal preko platforme Zoom, vsi prijavljeni bodo povezavo na dogodek dobili na svoj e-mail dan pred dogodkom.

Brezplačna prijava na spletni seminar: https://forms.office.com/r/x7VtMEbgb0

Program seminarja: Program_Znanost in sodobni mediji.