Vabilo na usposabljanje Spremenite kakovost projektne prijave na OE / Invitation to a training Transform the quality of your HE grant application – 8. 3. 2024

Univerza v Ljubljani, Univerzitetna služba za raziskovalno dejavnost vabi raziskovalke in raziskovalce ter strokovne delavke in delavce na enodnevno usposabljanje z naslovom “Spremenite kakovost svoje projektne prijave na razpise Obzorje Evropa”, ki ga v okviru projekta KRPAN organizira Univerza v Ljubljani.

Vabilo in program :

Invitation and programme_grant application_KRPAN

Vabilo in program_projektna prijava_KRPAN.

Dogodek bo potekal v Zbornični dvorani Univerze v Ljubljani, na Kongresnem trgu 12, v Ljubljani ter po spletu, preko aplikacije Zoom, v petek, 8. marca 2024, s pričetkom ob 9.30.