Vabilo: Podjetniška delavnica EIT RawMaterials; 28.9.2020

UL, Pisarna za prenos znanja, vabi na  “Business course”, dogodek, ki je namenjen za inovativne s področja surovin in trajnostnega razvoja – seveda pa je odlična možnost tudi za ostala področja.

Prijavite se tu: https://www.eitrawmaterials-rcadria.eu/events/business-course-slovenia

Dogodek se bo odvijal 28 Sep 2020, 9.00 – 17.00.

Povezava na prijavo: Register

Na delavnici bodo predstavljene izkušnje raziskovalnega startupa Recatalyst, ki jih bo nato s teoretično-praktičnim znanjem nadgradil Rok Stritar, uspešen podjetnik in nekdanji profesor podjetništva. Na koncu delavnice bo Jakob Gajšek, direktor ljubljanskega univerzitetnega inkubatorja predstavil še kako narediti navdušujočo predstavitev.

Delavnica je prva v seriji dogodkov, kjer boste do konca leta 2020 lahko nadgradili svoje znanje o komercializaciji inovacij. Na naslednjih delavnicah se nam bodo pridružili tudi vrhunski predavatelji iz Delfta na Nizozemskem.

Dogodek organizira Ljubljanski univerzitetni inkubator skupaj z Geološkim zavodom kot del programa EIT Raw Materials.