Vabilo: predstavitev Widening dela programa Obzorje Evropa v sredo, 23. 6. 2021, ob 11.00

Univerzitetna služba za raziskovalno dejavnost vse pedagoge, raziskovalce, in strokovne sodelavce v raziskovalnih pisarnah članic Univerze v Ljubljani vabi na predstavitev Widening dela programa Obzorje Evropa, s poudarkom na instrumentih, ki so relevantni za Univerzo v Ljubljani.

Predstavitev bo potekala v sredo, 23. 6. 2021, s pričetkom ob 11.00 uri prek telekonferenčnega sistema Zoom.

Predstavitev bo izvedla mag. Tanja Vertelj, nacionalna kontaktna oseba za program Obzorje Evropa Spodbujanje odličnosti in povečevanje udeležbe, z Direktorata za znanost Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport.

Predstavitev (skupaj z odgovori na vprašanja) bo trajala največ eno uro.

Vsem prijavljenim bodo po elektronski pošti pravočasno poslali spletno povezavo do dogodka.

Na dogodek se lahko prijavite preko naslednje povezave: https://forms.office.com/r/BW5uSfCTjX

Z oddajo prijave se strinjate, da se lahko vaše osebne podatke obdeluje za potrebe tega dogodka.

Za dodatna vprašanja se obrnite na e-mail: projekt@uni-lj.si.