Vabilo: UNI.MINDS spletni festival; 5.–24. november 2020

Vabljeni na festival UNI.MINDS – edinstven spletni festival, ki povezuje največji slovenski univerzi in gospodarstvo. 23 spletnih srečanj, 100+ govorcev iz akademske sfere in gospodarstva, 2 univerzi, 1 spletna platforma za povezovanje in mreženje z bodočimi poslovnimi partnerji.

Kdaj? 5.–24. november 2020

Kje? Na spletu (spletna platforma Whova)

Festival organizirata Pisarna za prenos znanja Univerze v Ljubljani in Služba za prenos tehnologij in znanja Univerze v Mariboru.

Glavni partner festivala je Novartis Slovenia. Novartis bo 12. novembra gostil svoj “Drugi dan za raziskovalce” pod okriljem festivala UNI.MINDS. Za več informacij si oglejte UNI.MINDS program.