Vabilo_Webinar Proposal Writing with an Outlook to Horizon Europe; v petek, 12.2.2021

Spoštovani,

vse raziskovalce vabimo na celodnevni webinar Proposal Writing with an Outlook to Horizon Europe, ki bo potekal v petek, 12.2.2021, s pričetkom ob 9 uri in ga organizira Europa Media. Mesta so omejena (le 25 mest), zato je prijava obvezna. Webinar bo potekal v angleškem jeziku.

Natančno vsebino celodnevne delavnice si lahko preberete v dokumentu: New_Proposal Writing in HEU_1-day_upd_layout.

Prijavite se lahko na povezavi: https://www.1ka.si/a/320506

Z oddajo prijave se strinjate, da lahko vaše osebne podatke obdelujemo za potrebe tega webinarja. Prijave bomo zbirali do zapolnitve mest.

Potrdilo o prijavi in zoom povezavo na dogodek bomo uspešno prijavljenim poslali nekaj dni pred dogodkom.

Dear all,

We invite all researchers to the online webinar Proposal Writing with an Outlook to Horizon Europe, which will take place on Friday 12th February at 9 o’clock. The language of the webinar will be English. Since there is a limitation to the number of participants (25) registration is obligatory.

Content of the webinar can be found in the attachment.

The number of the participants is limited therefore registration is obligatory. With the following survey, you can apply for the workshop: https://www.1ka.si/a/320506. By submitting your application you agree we use your personal data for the purpose of this workshop.

The link to the event will be sent to the participants in time before the workshop.

Sincere regards,

University Office for research

Univerzitetna služba za raziskovalno dejavnost
Univerza v Ljubljani / University of Ljubljana