Falling Walls Lab Ljubljana!

V septembru se zaključujejo prijave na mednarodni natečaj Falling Walls Lab, ki ga v Sloveniji izvaja Ljubljanski univerzitetni inkubator v sodelovanju z Univerzo v Ljubljani in Nemško službo za akademske izmenjave (DAAD), ob podpori Zveznega ministrstva za zunanje zadeve Nemčije.

Pričetek delavnic: 13., 18. in 20. september .

Zaključni dogodek Falling Walls Lab Ljubljana bo 26. septembra v NLB CIP. In zmagovalec slovenskega Laba se bo 8. novembra udeležil zaključne prireditve v Berlinu.

Za posamezne delavnice in zaključno prireditev so potrebne prijave na LUI  – predhodno preverite ali so prijave še možne  – rok je potekel 9.9.2018.

Prijave na Falling Walls Lab Ljubljana.