Virtualni karierni sejem 2020 – sekcija PKP/ŠIPK bo potekal od 23. do 27. 11. 2020; zainteresirani sporočiti do 25.9.2020

Univerza v Ljubljani bo sodelovala na Virtualnem kariernem sejmu 2020 (sejem poklicev in izobraževanja za srednješolce), ki bo potekal od 23. do 27. 11. 2020 (več v letaku: Virtualni karierni sejem, 23-27. 11. 2020-za clanice).

Del virtualnega prostora bo namenjen tudi predstavitvi interdisciplinarnih projektov PKP in ŠIPK. V kolikor želite pri tej predstavitvi sodelovati, je potrebno pripraviti 10-minutno predstavitev projekta po lastni presoji (aktivnosti, rezultatov, načina sodelovanja, pridobljenega znanja, posnetek predavanja idr.), ki bo v virtualnem okolju dostopna vsem zainteresiranim do zaključka leta 2020. V času sejma bo v virtualnem okolju odprto tudi posebno »okno«, kjer se bodo udeleženci sejma lahko pogovarjali oz. posvetovali s člani projektne skupine, promovirali aktivnosti ipd.

Prosimo, da do 25.9.2020 sporočite nazive projektov za predstavitev katerih ste zainteresirani; ŠIPK projekti sporočiti na marija.petek@ntf.uni-lj.si / PKP projekti sporočiti na marinko.kondic@ntf.uni-lj.si.

Do 30. 10. 2020 bo potrebno pripraviti 10-minutno predstavitev.