Vprašalnik o povezovanju s podjetji za raziskovalce

Spodnji vprašalnik je namenjen še posebej tistim raziskovalcem, ki jih zanimajo povezovanja s podjetji, projektno delo in mednarodne povezave. Izvajanje vprašalnika poteka v okviru projekta EUTOPIA TRAIN, ki spodbuja aktivnosti in povezovanja, vezana na raziskovanje in inovacije.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

Spoštovani,

V okviru zveze EUTOPIA veliko pozornosti namenjamo odpiranju novih povezav. V ta namen smo pripravili vprašalnik, ki nam bo pomagal razumeti vaše izkušnje s povezovanjem s podjetji:  TUKAJ ga lahko izpolnite. Izpolnjevanje vprašalnika vam bo vzelo 5 minut, nam pa bodo vaši odgovori omogočili, da pripravimo primerne iniciative za povezovanje.

Vprašalnik bo odprt do sredine meseca novembra, po potrebi pa tudi dlje.

Če bi se želeli o tej temi pogovoriti bolj podrobno, se lahko obrnete na Simono Rataj simona.rataj@uni-lj.si in Polono Juvančič polona.juvancic@uni-lj.si, vodji iniciative na UL.

Glavna pisarna projekta EUTOPIA

EUTOPIA2050 – Preoblikovanje evropskih univerz v odprto vključujočo akademijo do leta 2050

Univerza v Ljubljani

Kongresni trg 12, SI-1000 Ljubljana, Slovenija