Webinar – Crowdhelix Open Innovation Platform, v torek, 16. januarja 2024 ter v torek, 20. februarja 2024, na spletu

Univerza v Ljubljani ima aktivno članarino za spletno platformo Crowdhelix (Crowdhelix – collaboration intelligence), ki jo lahko izkoristite za iskanje in povezovanje akademskih institucij in podjetji pri oblikovanju kompetitivnih konzorcijev za pripravo projektnih prijav na razpise programa Obzorje Evropa in drugih evropskih centraliziranih programov. Raziskovalci in raziskovalke Univerze v Ljubljani se lahko na platformo registrirajo in jo uporabljajo brezplačno.

Kratek pregled platforme in njenih funkcionalnosti:

• Iskanje partnerskih ponudb po tematskih področjih
  • Povezovanje akademskih institucij s podjetji
  • Iskanje drugih priložnosti za sodelovanje
  • Tematski dogodki

Crowdhelix bo v torek, 16. januarja 2024 ter v torek, 20. februarja 2024 organiziral enourni spletni dogodek za namen predstavitve platforme, zato vabimo vse strokovne sodelavce ter raziskovalce in raziskovalke na članicah, da se ga udeležijo in spoznajo možnosti za uporabo.

Več informacij in prijava: Open Webinar – Using the Crowdhelix Open Innovation Platform Tickets, Multiple Dates | Eventbrite