Zveza EUTOPIA /aktualni dogodki in novice/ november 2023

Zveza EUTOPIA

Jezikovna kavarna

Zveza Eutopia vabi študente na dogodek Jezikovna kavarna – virtualne diskusije o aktualnih temah s študenti z različnih evropskih univerz – ki bo potekala od 13. do 16. novembra. Gre za odlično priložnost za spoznavanje drugih kultur, tkanje novih poznanstev in hkrati vadbo jezikovnih veščin v francoščini, italijanščini, španščini ali angleščini. Več informacij tukaj.

……………………………….

Spletno predavanje o vodenju in dobrem počutju

Vrije Universiteit Brussel – VUB vas vljudno vabi, da se v ponedeljek, 13. novembra, pridružite navdihujočemu spletnemu predavanju o voditeljstvu. Po kratkem uvodu rektorja VUB Jana Danckaerta bo strokovnjakinja za vodenje Kathleen Vangronsvelt predstavila temo Vodenje in dobro počutje, sledila bo strokovna razprava. Več informacij tukaj.

Mesec raznolikosti in vključenosti

Vključevanje je ena od temeljnih vrednot Zveze EUTOPIA. Dogodki na temo raznolikosti in vključenosti potekajo cel november na vseh partnerskih univerzah. Več informacij tukaj.

Predavanja o neenakosti

Učna skupnost EUTOPIA “Neenakosti v sodobnih družbah” organizira serijo spletnih predavanj z gostujočimi govorci iz akademskega in strokovnega sektorja. Več informacij in prijava tukaj.

Razpis EUTOPIA-SIF za podoktorske štipendije

Vabljeni raziskovalci in raziskovalke k prijavi do 11. januarja 2024. Izbrani bodo dobili zaposlitev na eni izmed univerz zveze EUTOPIA in imeli dostop do programa usposabljanja in akademskega mentorstva. Več informacij tukaj.

Spletna stran in novičnik Zveza EUTOPIA

Zveza EUTOPIA