11.EXT_Glasgow Guild Summer School 2020 FINAL

S strani Univerze v Glasgowu (članica mreže The Guild) smo prejeli vabilo k sodelovanju in posredovanju predlogov za izvedbo poletne šole na temo komunikacije v raziskovanju (komunikacija z različnimi javnostmi, znotraj multidisciplinarnih skupin, z zunanjimi deležniki, mediji idr.). Vsebino in izvedbo poletne šole bo vodila ekipa za razvoj raziskovalcev na Univerzi v Glasgowu. Poletna šola bo namenjena doktorskim študentom in raziskovalcem.

V kolikor ste zainteresirani za sodelovanje se prosim obrnite na Charlotte Kedslie charlotte.kedslie@glasgow.ac.uk in dr. Jennifer Boyle Jennifer.Boyle@glasgow.ac.uk ter nas o tem obvestite.

Več informacij najdete v sporočilu v priponki: 11.EXT_Glasgow Guild Summer School 2020 FINAL  .