opomnik: 3. RAZPIS ZA INOVACIJSKI SKLAD UNIVERZE V LJUBLJANI; Rok za prijavo: 22. avgust 2022

ODPRT JE 3. RAZPIS ZA INOVACIJSKI SKLAD UNIVERZE V LJUBLJANI

Rok za prijavo na razpis Inovacijskega sklada UL je 22. avgust 2022.

Namenjen je raziskovalkam, raziskovalcem UL, ki imate tehnologijo ali rešitev za že identificirane izzive, a vam manjka korak ali dva, da jo pripeljete bližje uresničitvi.

Univerza v Ljubljani, vključno s članicami, vlaga v pravno varstvo intelektualne lastnine (predvsem patentiranje) precejšnja sredstva. Ker pa so te tehnologije na nižjih stopnjah tehnološke pripravljenosti, so lahko manj zanimive za industrijske partnerje. Z namenom lajšanja komercializacije tehnologij je Univerza vzpostavila Inovacijski sklad. Prijavijo se lahko tako tehnološki in netehnološki projekti.

Več na: V ospredju – Univerza v Ljubljani (uni-lj.si)

in 3. razpis za Inovacijski sklad Univerze v Ljubljani, prijave na razpis: do 22. avgusta 2022 – NTF (uni-lj.si)