Javni razpis sofinanciranje gostovanj na slovenskih visokošolskih zavodih (278. JR)

Projekta pisarna UL obvešča, da je Javni štipendijski, razvojni, invalidski in preživninski sklad je v četrtek, 25. 7. 2019 objavil Javni razpis sofinanciranja gostovanj na slovenskih visokošolskih zavodih (278. JR). Razpis z navodili za pripravo prijave  je objavljen na povezavi: http://www.sklad-kadri.si/si/razpisi-in-objave/naslovnica/razpis/n/financiranje-projektnih-gostovanj-na-slovenskih-visokosolskih-zavodih-278-javni-razpis/ ) z .

Ker velja pravilo, da bodo za sofinanciranje izbrani tisti prijavitelji, katerih vloge bodo izpolnjevale pogoje javnega razpisa, in sicer po vrstnem redu prispelih popolnih vlog do porabe sredstev oziroma poteka roka za vložitev vlog, svetujemo, da popolno vlogo, predvsem za 1. rok, oddate takoj, ko bo mogoče.

Podpisnik prijavnice je rektor.

Več informacij:  marinko.kondic@ntf.uni-lj.si.

V prilogi vam posredujemo:

278._JR_porocilo_o_udelezbi

278._JR_prijavnica UL