Vabilo na 12. Mednarodno konferenco o prenosu tehnologij (12. ITTC); 10. oktober 2019

Sodelavci  CTT IJS vas vljudno vabijo 10. oktobra 2019 na 12. Mednarodno konferenco o prenosu tehnologij (12. ITTC)  na Institutu ”Jožef Stefan” v Veliki predavalnici.

Priznani in ugledni strokovnjak David Secher iz Cambridge University bo skupaj z ostalimi strokovnjaki (direktorica Siobhan Horan iz KT Ireland, direktor Giancarlo Caratti iz JRC Evropske komisije, direktor Andrej Simončič s KIS, direktorica Natalija Stošicki s SID banke, Tjwan Tan iz EEN, vodja programa za valorizacijo Iiro Eerola iz DG RTD, direktor Jakob Gajšek iz LUI) osvetlil tematiko zagotavljanja učinkovitega prenosa tehnologij.

Vabilo s podrobnosti prilagamo v priponki, za brezplačno udeležbo pa se lahko prijavite na Eventbrite.

12. ITTC_Vabilo

Dodatne informacije preko elektronskega naslova tehnologije@ijs.si.