Vabilo na spletno delavnico Research Professional training for end-users /Invitation to on-line workshop Research Professional training for end-users; preko platforme zoom v torek, 14. 6. 2022, od 13:00 do 14:00, prijave do 13.6.2022 dopoldan

Spoštovani,

Vabimo vas na kratko spletno delavnico Research Professional training for end-users, na kateri se boste seznanili s praktično uporabo portala Research Professional  in si tako izboljšali možnosti za sodelovanje v mednarodnih projektih, mreženje in druge raziskovalne priložnosti. Univerza v Ljubljani plačuje naročnino za Research Professional, informacijsko platformo, ki se ponaša z največjo bazo odprtih razpisov na svetu. V bazo je vključenih več kot 12.000 financerjev, ki dnevno objavijo več kot 350 razpisov za raziskovanje, razvoj, izobraževanje, raziskovalno infrastrukturo, potne stroške, nagrade in druge z raziskovanjem povezane možnosti. Vsi raziskovalci, pedagogi, študentje in strokovni delavci Univerze v Ljubljani imate brezplačno možnost uporabe omenjene platforme preko računalnikov v omrežju UL.

Delavnica bo potekala preko platforme zoom v torek, 14. 6. 2022, od 13:00 do 14:00 v angleškem jeziku in pod vodstvom Amalie Stenfeldt-Jürgensen, Technical Support Analyst pri Ex Libris.

Prijava na delavnico je mogoča do ponedeljka, 13. 6. 2022, do 11:00 preko obrazca: https://forms.office.com/r/GbcSrEaUUZ

Vsi prijavljeni bodo zoom povezavo na dogodek dobili na svoj elektronski naslov dan pred dogodkom.

Program dogodka: University of Ljubljana RP event / RP training programme

Lep pozdrav,

————————-

Dear all,

You are kindly invited to a short online workshop Research Professional Training for End Users, where you will learn how to use the Research Professional Portal in practise and thus improve your opportunities to participate in international projects, networking and other research opportunities. The University of Ljubljana pays for a subscription to Research Professional, an information platform with the largest database of open calls in the world. The database contains more than 12,000 funders who publish more than 350 calls for proposals daily for research, development, education, research infrastructure, travel, awards and other research-related opportunities. All teachers, researchers, students and other professionals at the University of Ljubljana have the opportunity to use the platform free of charge via computers within the UL network.

The workshop will take place on the Zoom platform on Tuesday, 14 June 2022, from 13:00 to 14:00, it will be held English and led by Amalie Stenfeldt-Jrgensen, Technical Support Analyst at Ex Libris.

Registration to the workshop is possible until Monday, 13.6. 2022 (by 11:00 AM) via following link: https://forms.office.com/r/GbcSrEaUUZ

One day before the event, you will receive a zoom link to the event in your email. Program of the event : University of Ljubljana RP event / RP training programme.

Kind regards,

Univerzitetna služba za raziskovalno dejavnost / University Office for Research